Cloudaccess - Joomla! as a service

 

Dzień Dziecka

Czerwiec to czas kiedy po długiej zimie w Kanadzie cieszymy sie pięknem zieleni i wspólnie spędzamy wolny czas.

Tak też miało miejsce 11 czerwca kiedy dwie parafie prowadzone przez księży Chrystusowców z Oshawy i Scarborough spotkały sie na wspólnym świętowaniu DNIA DZIECKA.

Organizatorami tego dnia byli weterani z Oshawy, którzy oprócz udostępnienia swojego terenu przygotowali dla najmłodszych szereg zabaw, konkursów i wspaniałych upominków nie zapomnieli o nakarmieniu wszystkich uczestników imprezy.

Do najbardziej widowiskowych i zaciętych rywalizacji w najróżniejszych konkursach dużą uwagą cieszył się mecz piłki nożnej ministrantów z Oshawy i Scarborough oraz zmagania na kręgielni gdzie jak zawsze lepszymi okazali się ministranci niż ich opiekuni duchowi :)

Dziękujemy wszystkim organizatorom za przygotowanie tak pięknego dnia i liczymy, że współpraca miedzy parafiami a Organizacją Weteranów w Kanadzie dalej będzie się tak dobrze układała.

Szczęść Boże