Cloudaccess - Joomla! as a service

Turniej Piłki Nożnej

 

To juz niebawem stanie sie tradycją, że turnieje piłki nożnej ministrantów z kanadyjskich polskich parafii o puchar księdza proboszcza, są organizowane w parafii księży Chrystusowców w Oshawie w okresie jesiennym.

5 listopada spotkaliśmy się jak zawsze na pięknym boisku u Weteranów z Oshawy, aby wspólnie spędzić ze sobą czas, spotkać sie po wakacjach i rywalizować w zawodach sportowych na pełnowymiarowych boisku do piłki nożnej.
Pogoda oraz organizacja całego spotkania zarówno przez księdza Karola Twarowskiego TChr i rodziców ministrantów jak zawsze stała na wysokim poziomie.
Składamy serdeczne podziękowanie i wyrazy Bożego błogosławieństwa dla tego typu spotkań i życzymy księżom parafii w Oshawie samych sukcesów w pracy z młodzieżą i dla Polonii Zagranicznej.